Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Lela Ceterová ukázala dojemný snímek dcery. Popsala pocity po porodu

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
LÁSKA
Playmate Lela Ceterová porodila minulý týden krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela se pochlubila dojemným snímkem, na němž je její malá Lilinka a popsala pocity, které ji provázejí po porodu.

Lela ještě v pondělí strávila poslední den v porodnici, ale už se těšila, až bude celá rodina pohromadě. S narozením dcery se pro ni v životě mnoho změnilo. A popsala své aktuální pocity. „Mít dítě je ta nejkrásnější věc v mém životě. Moje celé srdíčko se mi naplnilo štěstím a láskou. Neustále koukám na Lilinku, pozoruji, jak spinká, sleduji, jak dýchá a čekám na moment, kdy otevře očka a podívá se na mě,“ popsala partnerka Karlose Vémoly a pochlubila se krásným snímkem se svou dcerou.

Nejkrásnější Vánoce

„Nebo, když se usmívá, zda si spokojeně cucá své krásné prstíky. Být mámou je ta nejúžasnější věc na zemi. Nevyrovná se tomu nikdy nic. Zítra už jdeme domů z nemocnice, tak se moc těším. A musím se přiznat, že tyto Vánoce jsou ty nejkrásnější Vánoce v mém životě,“ dodala Lela Ceterová, která se netají tím, že by v budoucnu ráda měla ještě jednoho potomka.

Související články

Další články