Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Lana Del Rey nafotila nové sexy fotky a promluvila o své závislosti na alkoholu!

Lana Del Rey měla problémy s alkoholem.
Zdroj: reprofoto dailymail.co.uk

Zpěvačka Lana Del Rey (26) si ve svém životě prošla těžkým obdobím, kdy se pro ni alkohol stal nejlepším přítelem. Přesto, že už je víc než osm let čistá, prozradila slabinu, která by ji mohla k pití zase přivést.

Pro jeden módní časopis přiznala, že to, co by ji mohlo k alkoholu opět přivést, by byl nedostatek respektu k její práci. "Když se narodíte jako umělec, nemáte jinou šanci než bojovat, abyste jím zůstali. Cítím, že moje práce je důležitá, ale ne vždy jsem cítila, že mě lidé respektují za to, co dělám. Když cítím, že lidé nemají rádi mou muziku a že jsem deset let dělala něco, co nemá smysl, tak mám chuť se znovu napít," řekla Lana.

Naštěstí hvězda slávy této zpěvačky jen stoupá. Lana nazpívala píseň k filmu Velký Gatsby a mnozí věří, že skladba Young and Beautiful získá Oscara.

"Nevěřím, že platí »Co tě nezabije, to tě posílí«, jediné, co pomáhá, je, když si lidé váží vás a vaší práce," míní kráska, která nafotila snímky ve stylu 50. let v Hollywoodu. Zajímavé je, že se Lana Del Rey velmi přátelí s problematickou Lindsay Lohan (26). "Jsem jejím velkým fanouškem a ona mě má taky ráda. Jsme na stejné lodi," dodala kráska.

Související články

Další články