„Byla to kamarádka, se kterou jsme sem tam chodili na kafe nebo na oběd. Pracuji v cestovním ruchu, ona hodně cestovala, létala do Milána, a jednou mi tak padla do oka na letišti, tak jsme se dali do řeči. Byla krásná, milá, kosmopolitní, nejde mi do hlavy, že si sedla do auta k opilému člověku,“ svěřil se portálu Blesk.cz smutný Michal Štika, který mladou ženu znal a její smrt ho hluboce zasáhla. To, že byl bývalý hokejový reprezentant opilý, byl komentář jednoho z diskutujících.

„Hned jak se objevilo její jméno na internetu, odmítal jsem tomu věřit. Hned jsem jí volal, ale číslo bylo nedostupné. Tehdy jsem si uvědomil, že už bude nedostupné napořád. Je to obrovská lidská tragédie. Prostě si sedla do auta ke kamarádovi, který asi chtěl frajeřit s pěkným vozem a vymklo se mu to z ruky. Na devadesát devět procent si jsem jistý, že to nebyl její partner, byla nezadaná,“ přemýšlí otec Ornelly.

Bývalý hokejista Daniel Kunce narazil ve vysoké rychlosti do sloupu cestou do olomouckého centra. Sám nehodu přežil. Janu považovali všichni za usměvavého anděla a její smrt považují za velikou nespravedlnost.