Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Krásná Kordula Stropnická slaví 16 let: Mamince Žilkové povolila zveřejnit její fotku

Kordula Stropnická slaví 16 let.
Zdroj: profimedia / foto Veronika Žilková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
výročí

Herečka Veronika Žilková (59) se na svých sociálních sítích pochlubila krásnou dcerou Kordulou Stropnickou, která slaví své šestnácté narozeniny. Je znát, že geny se ve slavné rodině rozhodně nezapřou, z Korduly totiž vyrostla krásná mladá dívka, která by se svou tváří mohla klidně živit. Její starší sestra Agáta Hanychová nedávno prozradila, že by byla radši, kdyby se na modeling vykašlala a spíše studovala.

"Hurá, dovolila na Instagram. Kordula dnes 16 let," uvedla na svých sociálních sítích herečka Veronika Žilková ke snímku své nejmladší dcery Korduly, kterou přivedla před šestnácti lety na svět s manželem Martinem Stropnickým.

Zanedlouho zahrnuli sledující snímek gratulacemi, ale také obdivem, v jak krásnou mladou slečnu Kordula vyrostla. Její fanoušci samotní ji na jejích oficiálních sociálních sítích pro jejich smůlu sledovat nemohou, protože má svůj účet aktuálně deaktivovaný.

"Krásnou dceru máte, také přeji všechno nejlepší," píší fanoušci Veroniky ke snímku. Někteří si ovšem všimli i detailu, který snímek dost zpestřil. "Ten pupíček za ní je taky super," uvedla úsměvně jedna z fanynek.

Role kvůli poníkovi i slova sestry Agáty Hanychové

Kordula je ve svých šestnácti letech studentkou, avšak už si vyzkoušela stát i před filmovou kamerou. V roce 2016 si zahrála v komedii Jak se zbavit nevěsty, což byla její první role, kterou přijala kvůli tomu, aby si mohla pořídit poníka.

Kordula má pět sourozenců, nejznámější je zajisté modelka a influencerka Agáta Hanychová, která by byla ráda, aby se Kordula místo modelingu, na který má velké předpoklady, věnovala spíše studiu. "Já bych byla ráda, kdyby studovala a na tohle by se vykašlala. Kordula má možnost v Izraeli studovat mezinárodní školu, a to je určitě lepší než dělat přiblblou modelku v České republice," řekla nedávno Hanychová pro eXtra.cz.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy