Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Krásná Kateřina Winterová v roli nekompromisní Šéfky: Půvabná brunetka, která klame tělem

Seriál Šéfka.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
nový seriál

Už tuto sobotu startuje na televizi Nova seriál Šéfka. V hlavní roli nekompromisní vyšetřovatelky se objeví herečka Kateřina Winterová. Kdo další se v desetidílné sérii po jejím boku objeví? A co od seriálu můžeme očekávat? Na to všechno vám odpovíme v následujících řádcích.

Nový seriál Šéfka se bude odehrávat v kriminálním prostředí. Nebude však pouze o vyšetřování, ale hlavně o silných příbězích hlavních postav. Kateřina Winterová, která ztvární šéfku Karlu Langerovou, bude pátrat po tom, kdo zastřelil jejího manžela ve službě, i když byl už tento uzavřený. „Karla přesně neví, jak to vlastně bylo s jejím manželem, a pátrá po pozadí celého případu. Tím, že je sama policistka a uvažuje určitým způsobem, vidí, že některé důkazy podporují jeho vinu, ale zároveň uvnitř cítí, že je nevinen a věci se staly nějak jinak,“ uvedla pro TV Nova.

Kateřina Winterová jako Šéfka

Diváci samozřejmě mohou očekávat i napínavé případy vražd, které budou mít často velmi překvapivé rozuzlení. „Já se na place potkávám i s reálnými policisty, kteří nám pomáhají, a je na nich vidět, že jde o vcelku vyrovnané osobnosti. Jsou milí a vtipní a člověk je s nimi rád v kontaktu, protože jsou takzvaně normální,“ řekla herečka.

Vedle Kateřiny Winterové se objeví taky herec Jan Holík, Petr Konáš, Stanislav Majer, Tereza Richtrová nebo Jan Čenský. „Natáčení je moc příjemné, celý štáb je sehraný a trávíme tady spolu skutečně hodně času. Je tedy milé, že si všichni vycházíme vstříc a pomáháme si. Já jsem moc ráda i za to, že kolegové, s kterými trávím nejvíc času, jsou velcí profesionálové a je s nimi legrace, takže si všichni natáčení užíváme,“ prozradila Winterová.

Kariéra Kateřiny Winterové

Herečka Kateřina Winterová, která se narodila v Benešově, se o herectví zajímala už od dětství. Nebylo tedy divu, že její studijní kroky vedly na Pražskou konzervatoř. Pak chvíli pracovala v obchodě s oblečením, divadlo u ní však bylo na prvním místě. Dva roky hrála v Klicperově divadle v Hradci Králové a pak začala příležitostně hostovat v Národním divadle v Praze.

Nakonec získala v Národním divadle stálé angažmá a taky uznání. Byla totiž nominována na Cenu Alfréda Radoka i cenu Thálie za rok 2010. Kateřinu Winterovou divadelní fanoušci mohli vidět například v inscenacích Hamlet, Mnoho povyku pro nic nebo Romeo a Julie. Kromě Národního divadla se občas objeví i na prknech Divadla Pallace či Ta Fantastica.

Objevila se taky ve filmech Šeptej či Cabriolet, v seriálu Terapie nebo třeba v komedii Signál. Zároveň je skvělou zpěvačkou a působí v kapele Extasy of Saint Theresa, která hraje hlavně alternativní elektro-abientní laděnou hudbu. Úspěchu se dočkala v roce 2002, kdy získala prestižní sošku Anděla, kterou uděluje Akademie populární hudby.

Winterová, která letos v únoru oslavila 46. narozeniny, je šťastná po boku manžela a podnikatele Tomáše Zilvara, se kterým má dvě děti.

Související články

Další články