Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Krásná Kateřina Sokolová o svatbě s politikem: Chceme ji do roka a do dne, říká

Kateřina Sokolová promluvil o svatbě.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Vítězka České Miss 2007 a modelka Kateřina Sokolová (32) se nedávno zasnoubila s politikem Michalem Valentou, který před Kateřinou poklekl na dovolené na Islandu. Půvabná budoucí nevěsta pro redakci eXtra.cz prozradila detaily své svatby, ale také šatů. Zavzpomínala i na vítězství v soutěži Miss České republiky, jejíž úroveň dnes není, co bývala.

S půvabnou Kateřinou Sokolovou jsme se potkali na tiskové konferenci k dokumentu modelingové ikony Milady Karasové, ve kterém se objeví spolu s Evou Herzigovou nebo Pavlínou Němcovou.

"Milada si do svého dokumentu vybrala nejbližší modelky, se kterými spolupracovala. A mně je obrovskou ctí, že můžu být právě jednou z nich," říká Kateřina, kterou Milada v modelingové kariéře velmi podporovala. "Když jsem byla v sedmnácti letech na castingu soutěže Miss České republiky, tak tam byla i Milada, které jsem se velmi zalíbila. V mé modelingové cestě mě dlouhá léta podporovala a ten náš společně strávený čas přerostl v přátelství. Velmi si jí vážím jako člověka, vždy je skvěle naladěná a je s ní i velká legrace," prozradila půvabná brunetka.

O svatbě, nezvyklých zásnubách i vysněných šatech

Je to pár měsíců, co se Kateřina na svých sociálních sítích pochlubila, že se během dovolené na Islandu zasnoubila se svým partnerem Michalem Valentou. "Zasnoubili jsme se na Islandu, v poměrně extrémních podmínkách," vypráví s nadšením o dovolené, na kterou již nikdy nezapomene. "Přemýšlela jsem nad tím, že by to mohlo přijít, ale vůbec jsem nečekala, že zrovna na Islandu," kde jí Michal požádal o ruku při výstupu na ledovec.

Svatební obřad a hostinu by si pár přál uskutečnit v Česku, ale také do roka a do dne. "Svatbu bychom chtěli mít v České republice, konkrétně v Praze, aby se na ni mohla dostavit naše rodina a nejbližší přátelé bez komplikovaného cestování."

"Určitě bychom ji chtěli i do roka a do dne. V dnešní době je ale těžké plánovat, takže se do toho zatím po hlavě nevrháme, když člověk neví, jaká opatření budou třeba za tři měsíce," svěřila se budoucí nevěsta, která již má svou představu o vysněných svatebních šatech.

"Už jsem si prolistovala pár katalogů a představu o svých svatebních šatech již mám. Líbí se mi klasika, kterou je pro mě minimalistický elegantní styl," dodala.

Kateřina Sokolová vyhrála Miss České republiky v roce 2007. Dle svých slov jí vítězství změnilo život. "Byla to obrovská příležitost, která mi otevřela dveře do nového světa. Poměrně rychle jsem také díky Miss i dospěla," vypráví s tím, že dnešní soutěže krásy již nemají tu pověstnou prestiž.

"V dnešní době je situace, co se týče Miss, velmi nepřehledná. Upřímně si myslím, že úroveň těchto soutěží šla dolů, a nemám ani přehled, kolik těch soutěží krásy je. Mrzí mě to zejména vůči těm dívkám. V Česku jsou opravdu krásná a šikovná děvčata, která si zaslouží tu potřebnou pozornost, aby pak mohla v modelingu prorazit," dodává.Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy