Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Kateřina Kaira Hrachovcová bude za chvíli průsvitná: Nemá na sobě ani gram tuku!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 39 fotografií
galerie
Kateřina Kaira Hrachovcová (44) je v současné době známá více než herečka jako vyznavačka zdravého životního stylu a pravidelného cvičení. Možná proto má ve svém věku tak dokonalou postavu. Před několika dny zveřejnila na sociálních sítích fotku, na které je štíhlá jako proutek. Fanoušci si ji nemohou vynachválit, ale na druhou stranu by se nic nemělo přehánět.

Oblíbená herečka Kateřina Kaira Hrachovcová má čtyřiačtyřicet let, ale její tělíčko vypadá na dvacet. Nic ale není zadarmo. Kaira pravidelně na sobě maká. Ze všeho nejvíce se věnuje józe, které vlastně kompletně propadla.

Hlavně díky ní má dokonalé tělo, na kterém nenajdete ani gram tuku. „Řekla bych, že pro ženu nejlepším pohybem pro tělo i duši je tanec. Vlnění se, tanec, co uvolňuje emoce, posiluje organismus, povznáší duši. Tanec, který máme v sobě každý, i ten, kdo nikdy netančil. No a já k takovému hýbání se mám ráda i svižnou chůzi, běh a fitness," napsala nedávno na sociální síť.

Na Kaiře je vidět, že opravdu dře. Fanoušci ji sice chválí pokaždé, když přidá nový snímek, ale na druhou stranu by se nic nemělo přehánět. Herečka je opravdu hodně hubená a měla by si dát pozor, aby se za chvíli nezačala ztrácet před očima.

Postavu má sice zformovanou dokonale, ale nezapomínejme na to, že všeho moc škodí!

Související články

Další články