Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Kasanová potvrdila rozchod s Benem Cristovaem: Místo slziček vyrazila pařit a okouzlila Vary

+ Dalších 8 fotografií
Karlovy Vary
Kateřina Kasanová (20) je vítězka soutěže krásy Miss Face Czech Republic a rozhodně patří mezi jedny z nejkrásnějších modelek. Půvabná Kateřina je na filmovém festivalu v Karlových Varech teprve podruhé a tentokrát si Vary přijela vyloženě užít.

Kateřina Kasanová (20) zavítala na mezinárodní filmový festival do Karlových Varů již podruhé. Tentokrát se ale rozhodla, že si ho užije se vším všudy. "Karlovy Vary jsem si přijela vyloženě užít a trošku zapařit. Samozřejmě že si to chci tady celé projít a také vidět nějaký ten film," řekla krásná modelka eXtra.cz.

Spousta celebrit při otázce, co budou dělat na filmovém festivalu v Karlových Varech, znejistí a nejsou schopné přiznat, že si prostě přijely trochu zadovádět, což není případ právě Kateřiny, která s tím žádný problém nemá.

Krásná Kateřina se do Varů vydala po rozchodu. Místo slziček se rozhodla si pořádně užít. "Je pravda, že s Benem jsme se rozešli asi před dvěma měsíci. Rozhodně jsem si ale nového přítele nenašla, momentálně jsem nezadaná," uvedla pro eXtra.cz

Blonďatá modelka nespoléhá jenom na svoji krásu, ale snaží se prosadit i v jiných oborech. Naposledy si zkusila moderovat společenskou akci pro tři sta lidí a coby moderátorka obstála na výbornou. Co zajímavého eXtra ještě prozradila?

Související články

Další články