Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Krásná Karolína Mališová o vztahu s partnerem: Prozradila, proč se ani po 11 letech nedočkala prstýnku

+ Dalších 6 fotografií

Modelka Karolína Mališová (26) se na Česko-Slovenském plese předvedla jako labutí bohyně. Vynesla šaty od návrháře Jakuba Ponera, ve kterých vynikly její krásné křivky. Karolína se svým přítelem Jakubem žije už skoro 11 let. Na prstýnek či miminko se zatím ale necítí. Důvod prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Česko-Slovenský ples patří k těm nejnoblesnějším akcím roku. Sál Obecního domu v Praze se vždy zaplní krásnými barvami šatů, které patří jak českým, tak i slovenským celebritám. Tentokrát na ples dorazila i modelka Karolína Mališová, která se v rozhovoru pro eXtra.cz rozmluvila o své blízké budoucnosti a vztahu s Jakubem.

Karolína Mališová miluje svůj pestrý život

"Sice je to klišé, ale já jsem opravdu po 11 letech vztahu šťastná. Je důležité na tom vztahu pracovat a nezahazovat to hned po první hádce," svěřila se Karolína. Jedenáct let je přece jen dlouhá doba. K většímu závazku se ale nemají. "Možná kdybych byla o pár let starší, tak bych řekla, že by to už chtělo prstýnek. Ale já sama se ještě cítím velice mladá a úplně to nevyžaduji, mám spoustu práce a rozjíždím novou firmu s rodiči. Není to úplně ještě na pořadu dne," přiznala modelka.

Co miminko?

Řeč přišla i na miminko. O tom má krásná blondýnka také jasno. "Jak říkám, je mi teprve 26 let a můj život je teď hodně pestrý a já si ho strašně užívám a určitě si nechci pořizovat miminko, abych musela mít chůvu kvůli práci. To určitě není moje představa o mateřství. Já až jednou budu mít dítě, tak chci být s ním a chci se mu věnovat," řekla Karolína.

Karolína Mališová se dostala do povědomí hlavně díky Miss Earth, kterou v roce 2015 vyhrála. Je známá také jako influencerka. Na jejím Instagramu ji sleduje 170 tisíc fanoušků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy