Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Krásná Kaira ukázala své hříšné křivky: Vylámali by si na ní zuby i mladí koloušci!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 31 fotografií
Jestli někdo z českých známých ženských tváří naplňuje představu dokonalosti, tak rozhodně herečka a moderátorka Kateřina Hrachovcová (43). V posledních letech nosí prostřední jméno Kaira, údajně kvůli jejímu duchovnímu spojení. A teď všechny opět přesvědčila o tom, že její vnitřní svět musí být nádherný – má totiž tělo bohyně, které je rozhodně odrazem její mysli!

Hrachovcová se na svém Instagramu pochlubila snímkem, který roztančí ty nejdůvěrnější představy všech mužů. I mladší muži musí procedit mezi zuby slova údivu nad tím, že žena za prahem čtyřicítky dokáže hravě strčit do kapsy leckterou dvacítku. Její křivky jsou zkrátka dokonalé.

Jde tak o další z řady fotografií, kterými se svůdná herečka pochlubila a hlavně se na nich lehce odhalila. Sociální sítě jako Facebook či Instagram zásobuje peprnými snímky pravidelně, ať už je to během opalování v soláriu, či při koupání v přírodě nebo focení před objektivem fotoaparátu. Za své tělo se totiž nestydí – a rozhodně ani nemá za co!

Související články

Další články