Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Krásná Jitka Nováčková se přestěhovala do Dánska: Zvyká si na zásadní rozdíly

Zdroj: archiv Jitka Nováčková
+ Dalších 11 fotografií
Je to láska
Česká modelka Jitka Nováčková (27) už přes dva roky randí s Timem Sparvem (32) a skvěle jim to klape. Dlouhou dobu udržovali vztah na dálku a před nedávnem se rozhodli svou lásku posunout na další level. Krásná blondýnka se za svým milým přestěhovala do Dánska. Jak Jitka zvládá život v cizí zemi?

Krásná Jitka Nováčková opustila svou rodnou zem a přestěhovala se za svým milovaným fotbalistou Timem Sparvem. Společně teď žijí v Dánsku, aby jejich vztah mohl dál kvést. Ovšem v Dánsku spousta věcí funguje naprosto jinak než u nás. Jak se Jitka s těmito změnami vypořádává?

Láska jako trám a stěhování do Dánska

Tim Sparv je ve své domovině velmi populární osobností. Stal se kapitánem finského národního klubu a jako záložník hraje za FC Midtjylland. S Jitkou se setkal úplnou náhodou. Dva a půl roku zpět se Jitka vydala na narozeninovou oslavu kamarádky do Dánska a tehdy to mezi ní a pohledným Finem poprvé zajiskřilo.

Začali spolu randit a delší dobu udržovali vztah na dálku. Vzájemně se navštěvovali a klapalo jim to natolik, že se rozhodli udělat krok vpřed. A tak si Jitka zabalila a přestěhovala se za svou láskou do Dánska.

Nicméně žít v Dánsku je něco naprosto jiného než tady u nás. Nováčková už stihla postřehnout několik zásadních rozdílů. Například Dánové nenosí doma přezůvky, což byl pro Jitku nezvyk. Dokonce si s sebou přivezla několik přezůvek, aby měla i pro návštěvy, a přítel se akorát tak smál. Nakonec Jitka usoudila, že bude lepší se v tomhle směru přizpůsobit.

Dalším překvapením pro Jitku bylo zjištění, že v Dánsku zkrátka nefungují žaluzie. Nikdo nepoužívá jak žaluzie, tak záclony. Všem je vidět do domů a nikdo se tím netrápí. Jaké další rozdíly mezi Českem a Dánskem Jitka během svého pobytu objevila? Na to se podívejte do fotogalerie.

Jitka Nováčková

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková sice po vítězství v soutěži neprorazila na přehlídkových molech, uspěla však v jiném oboru. Neotálela a vyšlapala si cestičku sama. Trpělivou dlouhodobou prací na sociálních sítích získala několik set tisíc followerů a dnes patří k nejsledovanějším českým internetovým celebritám. Jen co se pořádně rozjel její projekt na YouTube s názvem SrdcOFFky, už si z předávání cen Czech Global Social Awards 2020 odnesla první cenu v kategorii GO GLOBAL pro osobnost, která chce překročit hranice.

Související články

Další články