Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Jennifer Lawrence slaví 27. narozeniny: Připomeňme si nejskandálnější fotky, které otřásly internetem

+ Dalších 18 fotografií
Jennifer Lawrence je krásná, talentovaná herečka, se kterou si užijete spoustu zábavy. Dnes oslaví své sedmadvacáté narozeniny a v tak mladém věku má už na svém kontě Oscara. Podívejte se na nejskandálnější fotky herečky, které v minulosti doslova zbořily internet.

Rošťanda Jennifer Lawrence dnes slaví své sedmadvacáté narozeniny. Herečka se do podvědomí diváků dostala hned několikrát, ale pokaždé to stálo za to. Blondýnka, která vypadá jako anděl, je obdařena nejenom hereckým talentem, ale také pěknou odvážností.

Diváci si ji hlavně zamilovali díky hlavní roli ve filmu Hunger Games. Od té doby nikdo nepochyboval o hereččině nadání. Jenomže v roce 2014 se z ničeho nic objevily na internetu ukradené fotky celebrit, které rozhodně neměli vidět žádní fanoušci.

Americký hacker Ryan Collins (36) se dostal do počítačů těch nejslavnějších žen a z úložiště iCloudu vybral jejich intimní fotky, které měly být určeny pro přítele, milence nebo manželi hvězd. Všichni lidé tak mohli spatřit, jak vypadají nahé hvězdy jako Kate Upton, Selena Gomez (25) nebo právě Jennifer Lawrence.

Hacker nakonec schytal rok a půl v chládku. Jennifer i ostatní herečky se z toho otřepaly a život šel zase dál. Přece jenom zrovna Jenn nemá s nahotou absolutně problém a žádná stydlivka to taky není.

Před nějakou dobou opět unikly fotky blonďaté herečky, ale tentokrát na nich byla zlitá pod obraz. Oscarová herečka to parádně rozjela v jednom vídeňském strip baru a bohužel ji u toho nafotili pohotoví fanoušci.

Ale co, každý potřebuje sem tam upustit páru a alespoň není s Jennifer nuda. Herečka tehdy své noční řádění okomentovala slovy, že se prostě sestřelila. No, jako by se to nikdy nestalo nikomu z nás, že?

Související články

Další články