Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Krásná herečka Tereza Ramba: Od hambaté holky z Bobulí dospěla k vzorné mámě

Krásná herečka Tereza Ramba: Od hambaté holky z Bobulí dospěla k vzorné mámě
Zdroj: Tereza Ramba archiv
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
tak šel čas
Jedna z nejoblíbenějších a nejkrásnějších českých hereček Tereza Ramba (31) se nedávno stala mámou a nyní si naplno užívá rodinného štěstí s manželem Matyášem Rambou (27) a prvním potomkem. Nedávno měl v kinech premiéru film 3Bobule, ve kterém Tereza samozřejmě nesměla chybět. Od natočení prvního dílu už je to neuvěřitelných 12 let a herečka se za tu dobu proměnila v půvabnou maminku.

Tereza Ramba (30) excelovala před dvanácti lety, v roce 2008, po boku Kryštofa Hádka a Lukáše Langmajera v rodinné komedii Bobule. Snímek se letos dočkal svého třetího pokračování a u diváků slaví úspěch.

Do kin přišlo již přes padesát tisíc návštěvníků a po koronavirové krizi je to jeden z nejnavštěvovanějších filmů. Herečka se rozhodovala, zda vezme roli v dalším pokračování a jak se zdá, udělala správně.

"Už scénář mi vyrazil dech a i natáčení bylo moc hezké. Moje postava už nemá růžové brýle, stará se sama o vinařství a v podstatě i o děti. Ona sama už dítětem není. Myslím, že tématem trojky je dospělost a za to jsem moc ráda," nechala se slyšet Tereza Ramba.

Sympatická Tereza v prvním díle hrála ve svých devatenácti letech a nebála se před kamerami ukázat své poprsí, což ocenila zejména mužská část diváků. V současné době je kdysi rozverná herečka šťastně vdaná a s manželem Matyášem Rambou vychovávají prvního potomka.

"Nikdy jsem si nemyslela, že budu šťastná za to, že na poličce v chodbě najdu půl jablka ze včera. Bylo sice očernalý, ale mezi vyndáním a nandáním pračky přišlo vhod. Euforická radost a návaly štěstí jsou úplně normální. A pláč. Vy jste miminko a miminko je vy. Byli jste jeden a teď jste dva. Proč mi nikdo ku*va neřekl, co je to za masakr? Na nočním stolku mám teď vložky do podprsenky, plenu, dudlík a kojící čaj," popsala před časem Tereza Ramba šestinedělí.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy