Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná herečka Klára Issová? Ta má ale ránu! Podívejte se na video!

+ Další fotografie
Mohlo by se zdát, že jde o přípravu na roli v pokračovaní úspěšného filmového snímku Pěsti ve tmě. Všechno je ale jinak... Krásná herečka Klára Issová začala trénovat box, aby se dokázala ubránit a hlavně zpevnila své sexy křivky. A to se jí rozhodně daří!

Má za sebou desítky filmových rolí, v některých se dokonce svlékla. A rozhodně pokaždé bylo na co koukat… Klára Issová je rozhodně herečkou, která nikdy nic nepodceňuje a dokáže na sobě makat.

Před dvěma měsíci začala trénovat box, díky němuž se dostává do parádní fyzické a psychické kondice, ale především parádně formuje svou postavu. „Jsou to dva měsíce, kdy jsem začala trénovat box. A dnes jsem si zašla zabouchat se seniory z Prahy 10, kde nás trénuje olympionik Jaroslav Konečný. Takové perdy, co jsem dostala od ženských sama fakt nedávám. Myslela jsem, že mě vystřelí na Měsíc a nejvíc byla hláška, když jsem sparovala s chlapama… Jeden děda už nemohl, trochu se zadýchával a pan kolega o něm prohlásil: "Hm, dnes to vypadá na sanitku.“ Pak jsem zjistila, že má budík na srdci," usmívala se Klára, která ví, že box je sice náročný sport, ale když je dobrá parta lidí, je při něm i sranda.

„Dostala jsem krásnou lekci a inspiraci, že do toho můžete bušit naplno v každém věku! Být aktivní a ještě s humorem,“ dodala herečka. A jak jí box jde? Podívejte se na video, že Klára není nějaká nafrněná holčička s rozkydlým zadkem, ale naopak pořádná samice, jež umí vyslat hodně tvrdé rány.

Související články

Další články