Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Krásná herečka Jana Plodková slaví 40: Půvabná blondýnka vypadá famózně

Jana je jedna z nejuznávanějších českých hereček.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
zajímavosti

Krásná držitelka Českého lva Jana Plodková slaví 40! Aktuálně září v novém filmu Gump a diváci se na ni mohou těšit v nové sezóně také v Divadle na zábradlí. Plodková před časem ukázala svou chalupu v Krkonoších, kam s partnerem vyráží za odpočinkem.

Jana Plodková slaví 40! Z krásné herečky se v průběhu let stala herecká a módní ikona. Její instagramový profil roste a v poslední době umělkyně skáče z role do role. Držitelka Českého lva za film Protektor před několika lety tančila také ve StarDance a dotáhla to společně s tanečníkem Michalem Padevětem až do finále. Drobná blondýnka momentálně natáčí další film. 21. července proběhla premiéra filmu Gump, kde herečka ztvárnila hlavní ženskou roli.

Herečka pochází z Jičína, kde vystudovala gymnázium. V Brně absolvovala JAMU a od roku 2014 je v angažmá v Divadle Na zábradlí. Její filmografie je velmi obsáhlá, v předchozích letech zazářila také v českém sitcomu Kosmo o českém letu na Měsíc z peněz EU. Jednalo se politickou satiru.

Každý by asi hádal, že herečka Jana Plodková je křehká žena. Opak je ale pravdou. Jana totiž ráda dělá aktivity na chalupě, do kterých by se žádné městské děvče hned tak nepustilo. Sympatickou blondýnku jsme mohli sledovat například ve filmu Protektor, Hodinářův učeň nebo Vratné lahve. Plodková žije v bytě v Praze společně s partnerem Filipem Žilkou, který se živí jako optik.

Od městského života však rádi utíkají, a to na chalupu v Krkonoších. Rozhodně tam však nemají na programu válení a nicnedělání. "Tu chalupu máme z důvodu, abychom konečně dělali ty normální věci, které nám pražský byt neumožňuje. Tam už je všechno hotové," svěřila se herečka pro Super.cz. "To, že můžeme kosit kosou, občas něco spravit a potom si dáchnout v houpací síti, je nejvíc, co mě v životě mohlo potkat, co se týká volného času," chlubila se Jana s tím, že se stará i o stromy a květiny.

Krásné herečce přejeme mnoho zdraví a krásných filmů.
Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy