Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krásná herečka a hvězda V.I.P vražd Patrik Děrgel dali svému synovi zvláštní jméno! Nebude mít s ním ve škole problémy?

Krásný pár!
+ Dalších 17 fotografií
Herečka Markéta Frösslová porodila svému hereckému kolegovi a zároveň partnerovi Patriku Děrgelovi syna. Konečně se tak zamilovaná dvojice, která spolu randí už dva roky, dočkala potomka. Jaké mu dali jméno, vás opravdu překvapí!

Herečka Markéta Frösslová v minulosti chodila s takovými hvězdami jako Kryštof Hádek nebo Vojta Dyk (31). V současné době je už nějaký ten pátek šťastná vedle svého hereckého kolegy Patrika Děrgela. V harmonickém vztahu žijí již přes dva roky.

O tom, že by půvabná herečka měla být těhotná, se mohla veřejnost dozvědět ze stránek Divadla na Vinohradech.

„Markéta Frösslová zmizela nejen z obsazení Pygmalionu, ale postupně i z dalších inscenací, kde hraje. Z divadla odchází, ale ne nadobro. Po chystané mateřské dovolené se opět vrátí. Můžete jí tedy popřát hodně štěstí v její nové roli,“ napsal ředitel divadla Tomáš Töpfer.

Markéta snad konečně našla muže svých snů, a proto se společně rozhodli, že svůj vztah posunou na vyšší laťku, a pořídili si miminko. Novopečení rodiče dali svému synovi velmi zvláštní jméno. Malý přírůstek do rodiny se jmenuje Vavřinec. Tohle je dost neobvyklé jméno a snad s ním chlapeček nebude mít do budoucna problémy, třeba ve škole. Jak je známo, děti umějí být někdy opravdu kruté.

Přítel krásné Markéty se nechal slyšet, že by si přál hodně dětí. Tak jsme zvědaví, kdy se dočkáme dalšího bratříčka nebo sestřičky, popřípadě pořádné veselky.

Mohlo by vás zajímat

Další články