Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Krásná Helena Houdová nahá v temném lese a tajemný vzkaz: Co se stalo?

Helena se toho nebojí.
+ Dalších 13 fotografií
Helena Houdová patří mezi výjimečné Miss. Po vítězství se místo balení kopaček a hokejek odstěhovala do Ameriky, kde rozjela neziskovku. Poté se zamilovala, porodila 3 děti a žije si po svém. Nedávno zveřejnila fotku, na které je sama a nahá v temném lese. Co to znamená?

„Už se nehledám. Už vím, že jsem celistvá. Že moje podstata, moje duše, je světlo a láska. Ne, už se nehledám, už se pouze vracím sama k sobě. Čištěním. Čištěním vzorců a programů a všech limitů, které stojí v cestě mému světlu. A tak všechny momenty tmy i s jejími pocity bolesti, vzteku a strachu přijímám s vděčností stejně jako momenty světla. Už vím, že je to dar – mít příležitost nechat další vrstvu toho, kdo nejsem já, s láskou odejít,“ napsala Helena ke své fotce.

Snímek sice působí depresivně a Heleně musela být pěkná zima, ale nakonec vyznívá pozitivně a na jejích sociálních sítích patří k nejlajkovanějším.

Mohlo by vás zajímat

Další články