Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Krásná Gabriela: Prsa dvanáctky, na ulici si o mně špitají i babičky

Gabriela Jiráčková: První česká Barbie má prsa dvanáctky
Zdroj: Se souhlasem Gabriel Jiráčkové
+ Dalších 8 fotografií
Instadívka

Gabriela Jiráčková je dnešní Instagirl. Podívejte se do sexy galerie s první českou Barbie panenkou, která je ale také nadanou zpěvačkou. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Oživlá Barbie Gabriela Jiráčková

"V kavárně si kousek ode mě sedly dvě babičky a schválně si povídaly hlasitě, abych je slyšela: Hele, není to ta česká Barbie? Ona si prý nechala několikrát zvětšit prsa a dokonce si dala vyoperovat dvě žebra," dělí se o své zkušenosti influencerka Gabriela Jiráčková, která se stylizuje do Barbie. Prsa má dvanáctky. "Žebra mám zatím všechna," dodává vzápětí. Na sociální síti Instagram se krásná influencerka pod přezdívkou @lolotabella pyšní už skoro 89 tisíci sledujícími.

"Každá z nás, která v dětství měla panenky a zejména Barbie, milovala je převlékat do mnoha nejrůznějších šatiček. S přibývajícími lety jsem si ale všimla, že tato záliba je vlastní i mužům, když si jejich drahé polovičky mění šatičky na sobě! A tak jako správná polovička neustále koumám, co nového by mi slušelo a v čem zase novém bych se mohla líbit," vysvětluje kráska, která zbožňuje růžovou. A jak by také ne? "Co dělá Barbie Barbie? Přece růžová a dlouhé vlasy," říká Gábina.


Gabriela je také nadanou zpěvačkou

Gabriela ale není jen krásná žena, ale také nadaná zpěvačka. Její hlas chválí Petr Kolář nebo manželé Jakubiskovi. O Gabriele se psalo ještě předtím, než se z ní oficiálně stala první česká Barbie. "Dělám to, v čem jsem před lety byla dobrá, a věřím, že zase budu nejlepší. Zpívám a nahrávám," chlubí se a potvrzuje, že během koronavirové krize se zase začala pořádně věnovat muzice.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy