Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Gabriela Dvořáková se vrací na mola. První přehlídka ukázala, že je stále ZATRACENĚ SEXY!

Gábina je pořád kočka.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Dva roky trvalo, než se po porodu znovu odhodlala vrátit na mola. Stálo to ale za to. Gabriela Dvořáková ukázala, že jí těhotenství postavu vůbec nezničilo, ba naopak. Vypadá parádně a určitě se každý těší, až svoji sexy postavu zase někde ukáže!

Gabriela Dvořáková, nyní již Bártová, (28) se dlouhou dobu ve společnosti jako modelka neobjevila. Absolvovala totiž trochu jiné povinnosti. Před dvěma lety se stala maminkou a kariéra šla trochu stranou. Nic ale netrvá věčně a bylo jasné, že se ke svému řemeslu jednou vrátí.

Bylo vidět, že si manželka Václava Noida Bárty (36) přehlídku hodně užívá, stejně tak i pohledy všech přítomných. Těžko uvěřit, že je v tak skvělé formě a tak nádherná, dost možná krásnější než před samotným porodem.

Dokonce by se dalo tvrdit, že se svou krásou a půvabem vyrovnala a možná i lehce zastínila okoukanou Andreu Verešovou nebo Veroniku Kašákovou, a to je co říct. Přeci jen ženy se po narození dítěte většinou zakulatí a již svou postavu moc neřeší. Tohle ale případ Gábiny rozhodně není…

Související články

Další články