Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krásná Ewa Farna už má větší zadek než tažný valach: Je snad těhotná?

Ewa už je širší než její manžel.
+ Dalších 51 fotografií
Tohle je láska, která nemá hranice... Tak se dá smýšlet o manželství Ewy Farne (24) a Martina Chobota (29), kteří tvoří stabilní pár. Jenže když si říkali své vytoužené "ano", možná oblíbený kytarista netušil, že o něco později bude jeho vyvolená mít dvakrát širší postavu než on sám.

Musí ji milovat pro její dobré srdce, šarm, moudrost, talent, prostě takovou, jaká je. A možná má rád, když je holka lidově řečeno krev a mléko. A to Ewa opravdu je… Martina si vzala po devíti letech přátelství a čtyřech letech vztahu před necelým rokem.

Veselku si užili v rodinném kruhu. A oba od té doby ušli kus cesty. Pravidelně spolu vystupují na koncertech v Česku i na Slovensku a lidé je milují nejen jako hudebníky, ale i jako manžele. Jenže když se objeví na jednom pódiu, je to velký rozdíl. A ten byl vidět i na jejich posledním koncertě, kde Ewa předvedla skutečně širokou figuru oproti svému manželovi, který má figuru normální.

Dokonce se spekuluje, jestli se Ewa nezakulacuje kvůli těhotenství. Ale pravděpodobnější je, že zkrátka v boji s kilogramy mírně prohrává. Ewa se nedávno objevila v posilovně, tak uvidíme, jestli jí vůle a chuť se sebou něco dělat vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články