Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Krásná Eva Burešová o synovi: Doufám, že v mých šlépějích nepůjde, řekla pro eXtra.cz

Krásná Eva Burešová o synovi: Doufám, že v mých šlépějích nepůjde, řekla pro eXtra.cz
Zdroj: foto Martin Procházka / eXtra.cz / se souhlasem E. Burešové
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Eva Burešová (27) je nejen herečka a zpěvačka, ale také maminka syna Nathanielka, pro kterého složila společně s Vaškem Noidem Bártou krásnou a velmi úspěšnou píseň Malý princ. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, zda si myslí, že půjde Nathaniel v jejích šlépějích, a vysvětlila, proč by pro něj žádnou pracovní nabídku nepřijala. 

Herečka a zpěvačka Eva Burešová slaví enormní úspěch po zveřejnění klipu Malý princ, jenž věnovala svému synovi Nathanielovi a který pro Evu složil Vašek Noid Bárta.

"Když vidím, že ta práce, kterou miluji a dělám s láskou, někoho baví, tak je to ten nejlepší pocit. Nevzniklo to za cílem 'lajků', slávy nebo peněz, pro mě je důležitá odezva fanoušků. Je to krásné překvapení, že se ta tvorba lidem skutečně tolik líbí, že to sdílí. Velmi rychle na tu píseň vzniklo spoustu coverů i tanečních choreografií," prozradila.

Doufám, že v mých šlépějích nepůjde

Syn Evy Burešové Nathaniel nedávno oslavil své 4. narozeniny. V rozhovoru Eva prozradila, zda by si přála, aby šel její syn v jejích šlépějích, cestou stát se umělcem.

"Já doufám, že nepůjde, protože je ta cesta velmi náročná. Není to tak, že se umělec ráno probudí a řekne si, že chce hrát v tomto seriálu a filmu, a také se mu to hned splní, bude se o něm psát a mluvit. Tak to ale v reálném světě není, je to skutečná dřina a těžká práce, která je nejen o talentu, ale také o štěstí, které zkrátka nemusí vždy přijít, synovi ale nebudu nijak bránit, pokud se skutečně bude chtít stát umělcem."

"Jsem jeho maminka, bezmezně milující a podporující. Pokud se jednoho dne rozhodne, že bude chtít být herec, tak mu ráda předám své zkušenosti a veškeré rady, když bude chtít. Z vlastní zkušenosti ale vím, jak je to těžké, odrazovat jej ale nechci," uvedla s tím, že její syn už skutečně projevuje své umělecké nadání. "Je velmi talentovaný a už nyní je neuvěřitelný herec, také zpívá, hraje na všechny hudební dětské nástroje, které máme doma. Dokonce přehrává i scény svých oblíbených filmů."

Přesto rozhodně nepatří mezi maminky, které své děti chtějí skrze reklamy či účinkování ve filmu nebo seriálu prosadit za každou cenu. "Nathanielek je krásný a zlatý kluk, kterého bych nejraději ukazovala celému světu, ale vždy jsem říkala, že bych tu nabídku nepřijala, pokud by on sám nechtěl. Budou mu čtyři roky, když se v tomto věku postaví před fotoaparát, tak neví, že se ten snímek třeba objeví na sociálních sítích nebo bude tváří nějaké reklamy. V ten moment by to bylo z mé strany sobecké rozhodování, že se chce zúčastnit, takže ještě počkám, nyní je příliš brzy," dodala pro redakci eXtra.cz.


Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy