Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Ester Berdych Sátorová slaví 25. narozeniny. Podívejte se na jejích 25 nejžhavějších fo­tek

Ester je krásná žena.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Nejžhavější tenisová panička Ester Berdychová slaví 25. narozeniny a její tělo je prostě TOP! Z těchto snímků se doslova orosíte.

Manželka naší tenisové jedničky Tomáše Berdycha (31) Ester Berdychová (25) je v naprosto báječné formě. Ještě aby ne, tahle holka je totiž povoláním modelka, a tak je její prací na sobě dennodenně makat.

Ester boduje na všech frontách. Je krásná, má fit postavu, a tak získala lukrativní zakázku na focení provokativně sexy plavek na prosluněné Mallorce. Nutno dodat, že jí to na fotkách neskutečně sluší! Ani s její hubeností už to není tak horké.

Modelka evidentně nabrala nějakou tu svalovou hmotu a je z ní kus! Dlouhé nastavené vlasy, bronz opálení a vkusné líčení rozhodně také udělaly své. Otázkou ale zůstává, kde modelka sebrala ta bujná ňadra. Ještě nedávno totiž byla na fotkách plochá jako prkno. Ale čert to vem, krásným ženám se odpouštějí i horší věci.

Dnes slaví své 25. narozeniny a my jsme pro vás připravili žhavou galerii jejích fotek. Ester se rozhodně nemá za co stydět a hrdě se může ukazovat světu, zde je 25 sexy fotek krásné modelky Ester Berdych Sátorové.

Související články

Další články