Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Emily Ratajkowski zase provokuje: Na Zlatých glóbech ukázala klín!

Emily se zase předvedla v celé své kráse!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 59 fotografií
Herečka a modelka Emily Ratajkowski (25) je známá tím, že se ráda svléká a ukazuje svoje sexy křivky. A na udílení Zlatých glóbů opět nezklamala. Všem přítomným ukázala svůj rozkrok! A chlapi šli opět do kolen.

Emily Ratajkowski ráda provokuje a ukazuje svoje přednosti. Na Instagramu dráždí fanoušky jen v sexy prádélku a sexy pózách. Na plážích se promenáduje nahoře bez a všichni už měli možnost vidět i její klín. A pohled na ni se nikdy neomrzí!

A to by nebyla Emily, aby se zase nepředvedla v celé své kráse. Na udílení cen Zlatý glóbus se nakrucovala před fotoaparáty, a aby se o ní mluvilo, zvedla si svoje žluté saténové šaty tak vysoko, že všichni opět mohli vidět její rozkrok!

Všichni přítomní tak mohli obdivovat její průhledné tělové kalhotky. Neuhlídala svoje neposedné šaty, anebo to udělala schválně? O tom už můžeme jenom spekulovat! Emily je totiž pěkná dračice a prostě chce, aby byla za každou cenu středem pozornosti! Jako herečka toho moc nedokázala, a tak se aspoň musí pochlubit svým krásným tělem. Podívejte se do fotogalerie, jak se Emily odhalila a jak jí to zase seklo!

Související články

Další články