Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná dívka (†17) spáchala sebevraždu: Táta venčil psy, našel ji oběšenou na stromě

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Tragédie
Mladičká Quinn Beadle (†17) se oběsila na stromě nedaleko domova. Odešla se projít a už se bohužel nevrátila. Když vyrazil její táta za pár minut venčit psy, naskytl se mu hrůzostrašný pohled. Na konci ulice už stála záchranka...

Quinn (†17) z anglického městečka Durham si těsně před sebevraždou pochutnala na svém oblíbeném jídle. Když potom řekla, že se jde na chvíli projít, rodičům na tom nepřipadalo nic divné. Během dne se s ní dívali na televizi a s maminkou pak pekly koláče. Nikoho nenapadlo, jaká tragédie se má za pár minut odehrát.

O neštěstí informoval britský dailymail.co.uk. "Quinn byla naše krásná sedmnáctiletá dcera. Byla milá, vtipná, tvrdohlavá, svérázná a úžasná. Jednoho dne se bohužel rozhodla, že život je pro ni příliš těžký," řekla o své dceři její matka Tracey. Zvrat v životě dívky nastal poté, co ji měl jistý padesátník tři měsíce sexuálně obtěžovat na internetu.

Asi dvacet minut po jejím odchodu vyrazil venčit psy její otec David. Venku se mu zhroutil svět, na konci ulice už stála záchranka a policejní auta. Už bylo jasné, co se stalo. Ze stromu, na němž se oběsila, udělali rodiče památník. Kromě květin a svíček u něj postavili i lavičku s pamětní cedulkou.

Kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování vyšetřovala případ policie. Nenašly se však žádné důkazy, a tak za smrt sedmnáctileté Quinn nebyl nikdo potrestán.

Související články

Další články