Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Krásná Diana Mórová: Porotkyně Talentu, která zamotala hlavu i Prachařovi?

Diana Mórová: Porotkyně Talentu, která zamotala hlavu Prachařovi
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
spekulace

Diana Mórová (51) je slovenská herečka, která se do paměti českých diváků zapsala zejména jako porotkyně show Česko Slovensko má talent, kde je porotkyní i v letošním ročníku. Velmi se o ní mluvilo i ve spojitosti s hercem Jakubem Prachařem (38) v době, kdy prožíval s Agátou Hanychovou (36) manželskou krizi, která vedla k rozvodu.

Půvabná Diana Mórová je na Slovensku známou herečkou, v Česku se stala divácky oblíbenou až v době, kdy se v show Česko Slovensko má talent usadila do porotcovského křesla, kde usedla mimo jiné i s hercem Jakubem Prachařem.

Dokonce se mluvilo o tom, že půvabná Diana byla i jednou z příčin krachu manželství Prachaře s bývalou modelkou Agátou Hanychovou, které přišla textovka právě o nevěře Prachaře. "Oba dva šli z jednoho poschodí a pár minut po sobě z hotelu odjeli, bylo je slyšet až na chodbu," stálo tehdy ve zprávě, zda byla ale zpráva pravdivá, je dodnes otázkou, stejně jako hlavní důvod celého rozvodu.

Veškeré spekulace tehdy Dianu velmi překvapily. "Přiznám se, není mi příjemné, že mě někdo zatahuje do svých vztahových problémů. A věřte mi, je mi líto, že nemám vedle sebe chlapa, který by se mě zastal. Kdybych měla partnera, nikdo by si toto ke mně nedovolil. V podstatě by mi mělo lichotit, že v mém věku mohu konkurovat o tolik mladším," uvedla tehdy s grácií pro Život.sk.

Vztah Jakuba s Dianou nikdy potvrzen nebyl, rozvod s Agátou Hanychovou ale přesto nastal. Po oficiálním rozchodu se objevil po boku topmodelky Denisy Dvořákové, vztah jim ale nevyšel a nyní je šťastně zadaný s talentovanou a krásnou herečkou Sarou Sandevou.
Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy