Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Krásná dcera tenisové hvězdy Petra Kordy se vdala! Její novomanžel byl v minulosti zatčen

Golfistka Jessica Kordová.
Zdroj: Profimedia
Svatba

Jessica Kordová (28) je nejen dcerou bývalého profesionálního tenisty Petra Kordy (53), ale také úspěšnou golfistkou. Nyní se k tomu všemu vdala, přičemž o pohádkové svatbě informovala na svých sociálních sítích. Vzala si dlouholetého partnera Johnny DelPreteho (31), který ovšem v minulosti prožil pořádný skandál.

Dcera úspěšných českých tenisových manželů Petra a Reginy Kordových se dne 11. prosince vdala, jak informovala na Instagramu. Golfistka Jessica Kordová si vzala dlouholetého partnera Johnnyho DelPreteho, s nímž prožila nádhernou svatbu.

Jenže zdá se, že Johnny není takový svatoušek, jak by se mohlo na první pohled zdát. Když se seznámili, její rodiče byli nadšeni, protože Johnny vystudoval dvě univerzity a následně se vydal na dráhu profesionálního golfisty. Tu oficiálně ukončil v roce 2017.

Maléry jejího novomanžela

V roce 2019 však přišel malér. Skrytá kamera ho zachytila v lázeňském masážním salonu přímo při sexuálním aktu s prostitutkou, jak informoval USA Today. Byl zatčen, ale následně propuštěn na kauci 2500 dolarů. Následně to vypadalo, že se pár rozešel, protože Jessica přestala na sociální sítě přidávat jejich společné snímky. Ale nakonec se udobřili a nyní prožili pohádkovou svatbu.

Jessica hraje golf na profesionální úrovni na americké LPGA Tour. Reprezentovala také na Letních olympijských hrách v Tokiu, kde obsadila patnácté místo.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy