Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Krásná dcera Kateřiny Brožové se pochlubila láskou: Randí s fešným hokejistou

Dcera Kateřiny Brožové se pochlubila partnerem.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
láska

Je to už přes dvacet let, kdy se stala šarmantní herečka Kateřina Brožová (54) maminkou dcery Kateřiny, která je své mamince čím dál podobnější. Půvabná blondýnka zasvětila svůj život koním, na svých sociálních sítích se nyní pochlubila i láskou. Pár tvoří s fešným hokejistou Adamem, se kterým vyrazila na dovolenou k moři.

Kateřina Brožová se na Instagramu občas pochlubí snímkem své půvabné dcery Katky, kterou si někteří hereččini fanoušci pamatují jako malou copatou holčičku. Právě na dětech je znát, jakou rychlostí čas utíká, dcera Brožové a jejího bývalého manžela Zdeňka Tomana nedávno oslavila dvacáté narozeniny.

Kateřina je nejen půvabná, ale také talentovaná. Už v mládí propadla lásce ke koním a věnuje se parkuru, ve kterém sklízí jeden úspěch za druhým.

Pochlubila se láskou

Kateřina Tomanová se na Instagramu tentokrát pochlubila i zamilovaným příspěvkem se svou láskou. Pár tvoří s fešným hokejistou Adamem Kellersteinem, se kterým frnkla za teplem k moři.

Půvabná blondýnka je své slavné a nestárnoucí mamince velmi podobná, což je znát z jejich společných snímků. U příspěvků Kateřiny Brožové se dokonce párkrát objevilo, že vypadají spíše jako sestry než matka s dcerou. "Moje všechno," pochlubila se Brožová před pár týdny popiskem a snímkem se svou dcerou.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy