Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Krásná dcera Kateřiny Brožové jako by mamince z oka vypadla. Společně všem vyrazily dech

Kateřina Brožová má krásnou dceru, která je jí velice podobná.
Zdroj: Se souhlasem Kateřiny Brožové
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
podoba

Kateřina Brožová (56) má se svou dcerou Kateřinou Tomanovou skvělý vztah. Proto když herečku pozvali na otevření nového obchodního centra Máj, nemohla si vybrat lepší doprovod. Matka s dcerou jsou si velice podobné, čehož si všímají i fanoušci na sociálních sítích.

Kateřina Brožová si pečlivě střeží své soukromí. Svou dceru Kateřinu Tomanovou však i přesto čas od času ukáže buď na sociálních sítích, nebo ji rovnou vezme s sebou na akci.

Tentokrát obě vyrazily na otevření nového obchodního centra Máj na Národní třídě, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Herečka nejdříve zapózovala fotografům a poté se věnovala své nádherné dceři. "S mojí Kačulkou jsme si připily na otevření Máje," napsala Brožová na svém Instagramu.

Fanoušci žasnou

"Ta podoba je neskutečná," všiml si jeden z fanoušků. "Krásná dcera, je vidět, po kom zdědila geny," přidal se další. A podobných lichotek bylo v komentářích mnoho.

Doporučené video: Rozhovor s Kateřinou Brožovou.


Kateřinu má s bývalým manželem Zdeňkem Tomanem, se kterým žila v letech 1997–2004. Kateřina pak měla i další vztahy, ale její dcera je jedináček.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy