Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krásná dcera drsňáka Micka Jaggera: V modelingu jí odlišuje netradiční mezera mezi zuby

Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Krásný potomek

Frontman kapely Rolling Stones Mick Jagger (78) je známý svými extravagantními výstupy a také svým nezaměnitelným hlasem. Kromě toho má také osm dětí, z nichž nejznámější je krásná Georgia May Jagger (29). Ta se věnuje převážně modelingu, kde je velmi žádaná, a to hlavně díky své zajímavé tváři, hubené a vysoké postavě a nevšední mezeře mezi zuby. 

Když se řekne Rolling Stones, každý si vybaví Micka Jaggera. Extravagantního frontmana jedné z nejznámějších rockových kapel na světě, který měl zálibu v ženách. Manželku měl však pouze jednu. A to Biancu Jagger (76) v letech 1971 až 1978.

Dohromady má Mick osm dětí, přičemž nejznámější z nich je zřejmě devětadvacetiletá Georgia May Jagger. Tu zplodil Mick s někdejší americkou modelkou a herečkou Jerry Hall (65), která s ním má ještě další tři děti. Jejich vztah trval mnoho let, ale nakonec se na konci devadesátých let rozešli. Jerry Hall si poté v roce 2016 vzala mediálního magnáta a miliardáře Ruperta Murdocha (90).

Netradiční tvář

Georgia May Jagger je úspěšná modelka, která je známá svou zajímavou tváří a netradiční mezerou mezi zuby. I z toho důvodu si jí hodně vybírají kosmetické společnosti, aby prezentovala jejich produkty na obličej - aby vynikla právě její mezera.

Původně byla vychovávaná v Londýně, ale nakonec se v roce 2010 přestěhovala do New Yorku. O dva roky dříve podepsala smlouvu s modelingovou agenturou a začala chodit přehlídky mnoha světovým návrhářům jako jsou Versace, Balmain, Tommy Hilfiger, Miu Miu či Louis Vuitton.

Modelka roku

V roce 2009 byla jmenována modelkou roku na každoročně pořádaných Fashion Awards. Mnoho let poté dělala modelku pro kosmetickou společnost Rimmel. Společně s modelkami Kate Moss, Naomi Campbell a Lily Donaldson se zúčastnila závěrečného ceremoniálu Letních olympijských her 2012.

Související články

Další články