Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Krásná dcera (17) prezidentky Čaputové zazářila na módní přehlídce: Neobvyklé znaménko ji dostalo na molo

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová a její dcera Emma.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Modeling

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (48) se neukazuje se svými dcerami na veřejnosti často. Tentokrát je ale situace jiná. Teprve sedmnáctiletá dcera Emma byla součástí Bratislava Fashion Live! a prošla se po mole módního návrháře Borise Hanečky.

Emma Čaputová je rozhodně velmi zajímavá dívka. Nejen že je podobná své mamince, slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové, ale u nosu má navíc velikou pihu, která ji právě dělá odlišnou.

Není divu, že si Emmu vyhlídl slovenský návrhář Boris Hanečka, který je zároveň dvorním návrhářem její matky Zuzany Čaputové. Sedmnáctiletá dívka se prošla jako začínající modelka po mole v rámci Bratislava Fashion Live!. Kromě této přehlídky se objevila i na několika dalších a v neděli si jednu z přehlídek nenechala ujít ani její maminka.

Soukromí si bedlivě střeží

Současná prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová si své soukromí bedlivě střeží. Ale čas od času zveřejní snímky se svým partnerem Jurajem Rizmanem (45), mnohem méně však sdílí snímky se svými dvěma dcerami Leou a Emmou, které má s bývalým mužem, architektem Ivanem Čaputou. Jedná se tedy o výjimečnou situaci.

Související články

Další články