Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Krásná Dana Droppová září v nové pohádce Hodinářův učeň: Teď dostala roli lesbičky

Dana Droppová v pohádce Hodinářův učeň.
Zdroj: Evolution Films
+ Dalších 6 fotografií
nová tvář
Mladá herečka Dana Droppová se brzy objeví v dalším českém filmu. Tentokrát si zahraje po boku Ani Geislerové, Karla Dobrého nebo Vici Kerekes, a to v připravovaném československém filmu Služka. Romantický film má jít do kin v příštím roce. Začínající slovenskou herečku můžete vidět hned na druhý den po Vánocích v pohádce Hodinářův učeň.

Svou první velkou roli dostala Dana DroppováHodinářově učni, i když castingy na to prý nejdřív nevypadaly. "Proběhla tři castingová kola a u každého dalšího jsem byla udivenější a udivenější, protože jsem ani z jednoho kola neměla dobrý pocit," přiznala mladá herečka.

"I když jsem pořád hodně přemýšlela o tom, co je na mně tak zaujalo, byla jsem šťastná a taky plná očekávání," teď se představitelka pohádkové Laury objeví v romantickém filmu o lásce dvou žen Služka

Dana Droppová studuje v Bratislavě herectví a česká pohádka pro ni byla první velkou hereckou zkušeností. Její rodnou řeč navíc předabovali, i když původně i ona sama natáčela v češtině.

Droppová v roli lesbické služky

Dana Droppová teď v novém filmu Služka bude hrát mladou dívku, která odjede do Prahy pracovat k vysoce postavenému úředníkovi. Příběh se odehrává v období první světové války. Patnáctiletá Anka se potká se stejně starou Resi, do které se zamiluje.

Film se slibnou zápletkou s nevšedním tématem se má do kina dostat už v příštím roce a bude plný hereckých es, jako je Karel Dobrý nebo Aňa Geislerová Historické drama s romantickou zápletkou točí režisérka Mariana Čengel Solčanská.

Herečka se zájmem o veřejné dění

Kromě herecké kariéry se Dana Droppová angažuje také veřejně. Na facebookovém profilu například zveřejnila petici za regulaci výstavby a dopravy u malebné Demänovské Doliny. Nedávno vyzvala k podpoře kultury a kreativního průmyslu.

Její pozornost se ale upírá hlavně k herectví a svou kariéru Dana Droppová celkem slibně nastartovala. Diváci se můžou jen těšit, s čím dalším nadějná mladá herečka přijde příště.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy