Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Češka Tereza (21) pašovala 9 kilo heroinu! Chytili ji v Pákistánu

+ Další fotografie
Tereza H. (21) z Uherského Hradiště byla zadržena na mezinárodním letišti Allama Iqbal v pákistánském Láhauru, když se snažila propašovat devět kilogramů heroinu. Dívka měla v plánu propašovat obrovské množství drogy z Láhauru do Abú Zabí.

Češka Tereza H. (21) se jevila jako obyčejná dívka, dokud nebyla před pár hodinami zadržena na mezinárodním letišti Allama Iqbal v Pákistánu. Měla totiž v plánu propašovat devět kilo heroinu z města Láhauru do Abú Zabí. Tereza byla v Pákistánu na takzvané tříměsíční rodinné vízum s platností od 15. listopadu do 14. února.

Celníci odmítli dívku předat protidrogové jednotce a provádějí výslech sami. Tereze se podařilo projít dvěma kontrolními úseky, do letadla ji už ale nastoupit nenechali. O případu jako první informovala pákistánská televize Geo.tv. Pašování drog je v Pákistánu velmi závažným činem, dost často se trestá smrtí.

Související články

Další články