Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Krásná Češka Klara Lima: Anorexie, bulimie a tragédie náhlé smrti rodičů

Krásná Češka Klara Lima: Anorexie, bulimie a tragédie náhlé smrti rodičů
Zdroj: Se souhlasem Kláry Limy
+ Dalších 6 fotografií
Sexy galerie

Silikonová královna Klara Lima to neměla v životě jednoduché. Po smrti rodičů se potýkala s anorexií, bulimií i závislostí na kokainu. Teď vyzývá fanoušky, aby se modlili. Podívejte se do galerie na jejích top 10 žhavých fotek a přečtěte si její dojemný příběh.

Klara Lima byla závislá na drogách

Krásná Češka Klara Lima, která si libuje v estetických úpravách a plastických operacích, žije aktuálně v americkém Miami. Když bylo Kláře 17, ztratila oba rodiče. Movití podnikatelé zemřeli během tragické letecké nehody na Ukrajině. Zřítila se s nimi heikoptéra.

Klara po rodičích zdědila spoustu peněz, jejich smrt ji ale příšerně zasáhla a sama se několikrát svěřila, že se potýkala s anorexií, bulimií i závislostí na drogách, konkrétně na kokainu. Aby si udržela štíhlou figuru, nechtěla jíst, hlad tedy potlačovala právě drogami. Teď je už od drog čistá a svým příběhem inspiruje ostatní.

Nejnápadnější jsou na ní ale kosmetické úpravy, za které utratila už asi přes 23 milionů korun. Nějakou dobu také prodávala své erotické nahrávky, po několika měsících ale přestala, uvedla, že si za to sama sebe moc váží.


Ďábel je skrytý, najde si vás všude, říká

Pod jménem Kitana Savage zahájila i hudební kariéru. Spatřit ji také můžete na webu OnlyFans, kde za poplatek sdílí své nejžhavější fotky.

"Na planetě jsou temné síly a světlo. Jak říkám, lidé se často modlí, až když se jejich život dostane do zoufalého stavu. Kletby, černá magie a čarodějnictví nad vámi získají moc, když se budete stýkat se špatnými lidmi a nebudete se chránit. Někdy vám nic dobrého nepřeje ani člen rodiny. Může to být vaše kamarádka, která vyčkává, aby vám vrazila kudlu do zad. To je ďáblův největší trik - snaží se vás přesvědčit, že neexistuje," vyzývá teď Klara fanoušky na Instagramu k tomu, aby změnili svůj životní styl a kráčeli cestou dobra.

"Není to douho, co jsem byla závislá na alkoholu, obézní a připravena vzdát svůj život," popisuje. "Alkohol, drogy, prášky a toxické sexuální chování jsou ty největší ruchy okolí," dodala s tím, že ve skutečnosti vůbec nezáleží na tom, jak si člověk myslí, že je silný. Sama Klara přiznala, že na cestě "za světlem" musela odříznout přes 90% lidí ze svého okolí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy