Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Krásná Češka hvězdou OnlyFans: Jsem z věřící rodiny, polonahé fotky byly doma tabu, říká

Vybudovala si pevnou základnu fanoušků a nově se přesunula také na OnlyFans.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Bartoňkové
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Nejen krásná, ale odvážná. Modelka Tereza Bartoňková na sociálních sítích často provokuje odvážnými snímky. Přitom pochází z věřící rodiny a polonahé fotky byly u ní doma tabu, ale jak kráska sama říká: “Jsem živel, miluju rozruch. Jsou horší věci, které děti mohou dělat,” sdělila svůj prostoj v rozhovoru pro eXtra.cz. Živí se modelingem a velkou fanouškovskou základnu má i na platformě OnlyFans, jak se k tomu dostala?

Tvář panenky, ale uvnitř ďáblík. Okouzlující Tereza Bartoňková miluje rozruch.
Na sociálních sítích často provokuje odvážnými snímky, kvůli kterým se odhodlala jít proti všem zásadám své rodiny.

Tereza Bartoňková: Polonahé fotky byly doma tabu

“Samozřejmě že ze začátku o mě měli strach, abych neskončila někde u porna nebo hůř. Jsem z věřící lékařské rodiny. Takže tohle bylo u nás tabu. Já jsem ale měla vždy svoji hlavu a šla si tvrdě za svým,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Tereza si prosadila své, svou rodinu přesvědčila o tom, že ví, co dělá. Nabízela se otázka, zda si své rodiče na sociálních sítích pro jistotu nezablokovala.

“Určitě ne, jsem upřímný člověk a moje rodina mě bere takovou, jaká jsem, a myslím, že jsou rádi, že jsem soběstačná, a to, že se fotím polonahá? Myslím, že jsou horší věci, které vaše děti mohou dělat. Navíc si myslím, že skoro každá druhá slavná žena se někdy nechala vyfotit nahá. Nahota k nám lidem patří a myslím si, že ji odsuzovat je dost zastaralý postoj,” sdělila.

Nemá se rozhodně za co stydět, je vidět, že za její postavičkou stojí dost hodin strávených ve fitku. Ani se studem Tereza nebojuje, jak sama potvrdila.

“Jsem živel a ráda se ukazuji, miluji pozornost a dělat rozruch. Mám ráda své tělo a ráda s ním pracuji.”

K modelingu se dostala celkem náhodou, ale zůstává jen focení. Přehlídkové molo není nic pro ni.

“Asi jako každá patnáctiletá dívka jsem toužila po tom být modelka. Dostala jsem nabídku focení spodního prádla za honorář, neváhala jsem. Hned jsem věděla, že mě to bude bavit a chci se tímto směrem ubírat. Jsem docela živel, takže dělat 'ramínko' na mole by pro mě nebylo,” prozradila.

Na svém Instagramu si Tereza vybudovala už pěknou řadu fanoušků. Sleduje ji téměř 80 000 lidí a nové “útočiště” hledá také na platformě OnlyFans.

“Na mém VIP účtu mám přes 1000 fanoušků a asi 20 tisíc likes,” pochlubila se. Tím si Tereza dozajista dokáže velmi slušně vydělat. Na OnlyFans si totiž uživatelé předplácejí obsah tvůrců a stávají se jejich "fanoušky".

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy