Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Krásná Carrie Bradshaw je dávno mrtvá: Z herečky zbyl jen vyhublý stín se spoustou vrásek

Všichni stárneme.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Sarah Jessica Parker (53), která tráví dovolenou v italském Portofinu, předvedla svou postavu v jednodílných plavkách. Herečka velmi razantně sešla a už dávno to není ta svěží kráska z legendárního seriálu Sex ve městě. Postavu má sice na svůj věk ucházející, ale její tělo stárne rychle. Půvabu jí nepřidává ani její vrásčitá a sešlá tvář. Herecké kolegyně Sarah vypadají o poznání lépe.

Herečku Sarah Jessica Parker si všichni zamilovali jako půvabnou a ztřeštěnou Carrie Bradshaw v kultovním seriálu Sex ve městě. Od první série ale už uběhlo dlouhých dvacet let, a tak je jasné, že většina herců zestárla.

Zatímco Kim Cattrall ve svých jednašedesáti letech vypadá pořád senzačně, tak její kolegyně Sarah Jessica Parker, se kterou se zrovna nemusí a je o osm let mladší, spíše svým vzhledem děsí.

Nedávno se seriálová Carrie Bradshaw odjela slunit do Itálie. Tam ji u bazénu nachytali fotografové. Je pravdou, že se Carrie snaží stárnout s grácií, ale její proměna je poněkud razantní. Povislá kůže, celulitida a žilnaté ruce.

Navíc v obličeji vypadá minimálně o deset let starší. Fanoušci se shodují na sociálních sítích na tom, že tahle kráska sešla opravdu hodně rychle. Svůj pověstný šarm a mladistvost dávno ztratila. Na druhou stranu to herečka nese velmi statečně a zbytečně se nesvěřuje do péče plastických chirurgů.

To by totiž mohlo také dopadnout o poznání hůř.

Mohlo by vás zajímat

Další články