Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Krásná Bond girl ztvární Marilyn Monroe: Film bude zahrnovat mnoho násilných scén

Marilyn se musí v hrobě obracet.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Očekávaný film

Kubánská herečka Ana de Armas (33), která ztvárnila Bond girl v nejnovějším snímku Není čas zemřít, si zahrála v dalším trháku. Ztvárnila totiž slavnou Marilyn Monroe (†36) v životopisném filmu Blonde. V dalších rolích se objeví ještě Adrien Brody, Scoot McNairy nebo Bobby Cannavale.

Životopisné drama Blonde bude mít premiéru v roce 2022 a pojednává o životě legendární herečky Marilyn Monroe. Snímek režíroval Andrew Dominik, který nakonec do hlavní role obsadil kubánskou herečku Anu de Armas. Tu mohou diváci znát hlavně z bondovky Není čas zemřít, která mla celosvětovou premiéru tento rok. 

Objeví se i na Netflixu

FIlm Blonde vychází ze stejnojmenné knižní předlohy spisovatelky Joyce Carol Oates a uveden bude na platformě Netflix. V Americe zřejmě obdrží rating NC-17, což by se dalo přirovnat k české nepřístupnosti do osmnácti let. Netflix byl naprosto zděšen, když jim režisér předložil sestříhanou verzi, která zahrnovala mnoho násilných a krvavých scén,” citoval web The Things blízký zdroj.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy