Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Arwen ukázala hodně intimní fotku: Takhle kojí svou dceru!

Obě holky vypadají úžasně.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Z populární herečky se stal stroj na rození dětí. Liv Tyler, dcera známého rockera a herečka, porodila během druhého červencového týdne svého třetího potomka. Po dvou klucích se dočkala vytoužené holčičky, kterou pojmenovala Lula Rose Gardner.

Liv Taylor na rozdíl od svého táty nežije moc bouřlivý život. Deset let žila s rockerem Roystonem Langdonem. S tím má prvního syna. V roce 2008 ale manželé ohlásili rozvod. Mezitím měla nějaké románky, ale už tenkrát to delší dobu táhla se sportovcem a moderátorem Davidem Gardnerem.

Už v únoru 2015 porodila druhého syna Sailora Gene Gardnera. Ten se narodil předčasně, o tři týdny dříve. Už rok poté potvrdila informace o třetím těhotenství! Prostě super máma.

Liv je opravdu krásná herečka a jako Arwen si ji pamatuje jistě každý. Je dobře, že takhle hutně rozšiřuje svoje geny!

„Tulení s mojí malou holčičkou! Za tyhle vzácné momenty jsem neskonale vděčná,“ napsala si krásná maminka k fotce se svou dcerou. Konečně má v rodině taky nějakou další ženskou!

Související články

Další články