Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Anna Slováčková exkluzivně pro eXtra.cz: Gelemovou vůbec nešetřila! VIDEO

+ Dalších 22 fotografií
Podědila obrovský talent a řadí se rozhodně k půvabným ženám českého showbyznysu. Sympatická Anička Slováčková (22) se málokdy vyjadřuje k rodinným vztahům, pro eXtra.cz ale udělala výjimku. Promluvila o rodičích Dádě Patrasové (62) a Felixovi Slováčkovi (75) a tentokrát odhodila diplomacii stranou. V otevřeném rozhovoru ale prozradila i mnohem více o svém soukromí.

Jestli se někdo může pochlubit mimořádným nadáním, rozhodně to bude Anna Slováčková, která v roce 2016 předvedla v hudební show Tvoje tvář má známý hlas nejen charisma, ale i obrovskou energii. Získala si diváky svou bezprostředností a upřímností.

Teď promluvila pro eXtra.cz nejen o svém profesním životě, nedávno vyšel její skvělé kapele The Primes videoklip, ale i o soukromí. A když se jí redaktor eXtra.cz zeptal na napjaté vztahy v rodině, neuhýbala. „Byla bych, asi jako každý potomek svých rodičů, ráda, kdyby byli spolu. Má to ale své ale,“ netajila se.

Dokonce otevřeně prozradila i to, co si myslí o nových partnerech svých rodičů. A to o italském sympaťákovi Vikovi, který okouzlil Aniččinu maminku Dádu Patrasovou, ale i Lucii Gelemové, která před více než třemi roky odtáhla Felixe Slováčka od rodiny.

Co všechno uhrančivá Anička prozradila, na to se podívejte v hodně emotivním rozhovoru.

Související články

Další články