Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Anna si chtěla udělat selfie z mostu, skončilo to tragédií!

Anna ráda cestovala a byla dobrá tanečnice.
Zdroj: vkontakte
+ Další 2 fotografie
Anna Krupejnikovová (†21), nadějná a krásná studentka cestovního ruchu, se zařadila do zástupu lidí, jejichž život byl tragicky ukončen kvůli tomu, že chtěli mít dokonalé selfie.

Anna spolu se skupinkou kamarádů slavila devatenácté narozeniny svého kamaráda. Parta si zaplatila okružní jízdu kolem Moskvy. V jedné chvíli zastavili, aby si mohli udělat hezké fotky a mít tak na onen den vzpomínku na celý život.

Anna se oddělila od skupiny, aby si udělala selfie, bohužel se kvůli co nejlepšímu záběru opřela o zábradlí a to povolilo. Anna se zřítila z výšky 12 metrů a pád nepřežila.

„Seznámili jsme se před pár měsíci, byla tichá, ale vždy veselá, a když jsme se dostali na místo, kde zemřela, chtěli jsme si udělat nějaké fotografie. Najednou jsem slyšel výkřik a někdo řekl: ‚Anna spadla.‘ Myslel jsem, že to byl vtip, ale pak jsem viděl reakci lidí, kteří šli kolem a dívali se na tu stranu mostu,“ uvedl jeden z členů skupiny, Anton (19).

Místní média informovala, že policie vyšetřuje, zda dívka pila, ale přátelé místní televizi řekli, že nikdo v autobuse nepil a party byla jen o kamarádech, kteří se setkali a dobře se bavili.

Policejní mluvčí Julia Ivanovová potvrdila, že vyšetřují Anninu smrt a také zjišťují, kdo je zodpovědný za údržbu zábradlí na mostě.

Související články

Další články