Anna spolu se skupinkou kamarádů slavila devatenácté narozeniny svého kamaráda. Parta si zaplatila okružní jízdu kolem Moskvy. V jedné chvíli zastavili, aby si mohli udělat hezké fotky a mít tak na onen den vzpomínku na celý život.

Anna se oddělila od skupiny, aby si udělala selfie, bohužel se kvůli co nejlepšímu záběru opřela o zábradlí a to povolilo. Anna se zřítila z výšky 12 metrů a pád nepřežila.

„Seznámili jsme se před pár měsíci, byla tichá, ale vždy veselá, a když jsme se dostali na místo, kde zemřela, chtěli jsme si udělat nějaké fotografie. Najednou jsem slyšel výkřik a někdo řekl: ‚Anna spadla.‘ Myslel jsem, že to byl vtip, ale pak jsem viděl reakci lidí, kteří šli kolem a dívali se na tu stranu mostu,“ uvedl jeden z členů skupiny, Anton (19).

Místní média informovala, že policie vyšetřuje, zda dívka pila, ale přátelé místní televizi řekli, že nikdo v autobuse nepil a party byla jen o kamarádech, kteří se setkali a dobře se bavili.

Policejní mluvčí Julia Ivanovová potvrdila, že vyšetřují Anninu smrt a také zjišťují, kdo je zodpovědný za údržbu zábradlí na mostě.