Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Krásná Anna Kadeřávková KONČÍ V ULICI: Tyhle melounky už v seriálu neuvidíme!

Bude se nám stýskat.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Fanoušci nováckého seriálu Ulice opět smutní. Po avizovaném konci Skyler se totiž s Ulicí loučí i další krásná herečka. Konec ohlásila Anna Kadeřávková a v seriálu tak již nebudeme vídat modelínu Rozinu!

Anna Kadeřávková (19) rozesmutnila všechny své fanoušky. Na sociálních sítích uvedla, že již nebude pokračovat v seriálu Ulice. Z něj tak zmizí role Roziny Maléřové, která nejen v osobním životě, ale i v Ulici odcestuje do Spojených států.

„Jistě všichni víte, že i moje seriálová postava Rozárky se chystá do USA (New York) a v Ulici nebude pokračovat… Tahle shoda, že Roza taky někam letí, ač krásná, je jen náhoda. Moc děkuju Ulici za to, jakou mi dali před dvěma a půl lety příležitost, když mě na castingu pro roli Roziny vybrali,“ uvedla Kadeřávková smutnou realitu na Facebook.

Pravdou je, že to v poslední době s Aničkou nebylo vždy v pohodě. Na sociálních sítích jsme ji přistihli ve stavu, kdy by rozhodně na mola vstoupit nemohla. Věřme ale, že ji výlet do USA spraví a vrátí se nám opět krásná a usměvavá…

Související články

Další články