Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krásná Angelina Jolie: Viditelně PŘIBRALA a je zase ozdobou Hollywoodu!

+ Dalších 78 fotografií
Je to kočka
O váze Angeliny Jolie (43) se za poslední měsíce popsaly stohy papíru. Za velkou louží se dokonce spekulovalo, že její nezastavitelné hubnutí může vést až ke smrti. Hrobníkovi z lopaty očividně herečka unikla a navíc začala nabírat plnější tvary. Podívejte se, jak jí to teď sluší!

Uzavření příměří s Bradem Pittem (55) jí prospívá! Angelině Jolie (43) to sluší jako nikdy předtím a navíc už očividně nemá problémy s váhou.

Oblíbené herečce nikdy nebude hrozit, že by se obalila tukem. Na první pohled je ale patrné, že už není kost a kůže jako ještě před pár měsíci. Tehdy se dokonce v amerických médiích spekulovalo, že její váha padla pod čtyřicet kilogramů a hrozí jí smrt.

Zjevně však šlo o pouhou fámu, protože není pochyb o tom, že Angelina Jolie nezemřela. Naopak se zdá, že jí do plachet věje čerstvý vítr!

Pravděpodobně za svůj znovunalezený půvab vděčí dětem, s nimiž v poslední době tráví většinu času. Teď už zbývá jenom uzavřít táhnoucí se rozvod s Pittem a život bude zase zalitý sluncem!

Mohlo by vás zajímat

Další články