Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Aneta Krejčíková má recept pro všechny zadané muže! Chcete si udržet ženu?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
rada nad zlato
Krásná herečka a maminka na plný úvazek Aneta Krejčíková se rozplývá nejen nad svým synem, ale také nad svým partnerem Ondřejem. Teď všem mužům poradila, co mají dělat, aby si svou vyvolenou udrželi a vymanili se ze stereotypu.

Aneta, kterou si lidé zamilovali nejen v seriálové Ulici, se občas na svém Instagramu zamyslí. Občas se pochlubí žhavým snímkem. Občas lidem osvěží den nějakou radou. A teď její slova směřovala k mužům, kteří mají doma partnerky, ale jejich životy vedou ke stereotypům.

„Jestli jsou tady nějací kluci, co mají doma ženy. Dovolte mi menší radu. Dávejte najevo svým ženám lásku a přitažlivost. Uvidíte, co to s vaším ‚stereotypním‘ životem doma udělá. Dnes mi bylo řečeno, že jsem sexy MILFka a budu z toho žít minimálně celý víkend,“ napsala Aneta Krejčíková jedno ze svých doporučení, jak mohou někteří muži svým partnerkám zpestřit den, ale i společný vztah.

Jen co Aneta svou radu mužům dopsala, mnohé ženy jí okamžitě daly za pravdu. Sama půvabná herečka jistě totiž tuší, že jestli se jí podařilo tímto zachránit alespoň jeden partnerský vztah, její rada smysl rozhodně měla.

Související články

Další články