Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Krásná Amanda se zabila na motorce: Koupila si novou mašinu, týden nato zemřela

Krásná Amanda se zabila na motorce: Koupila si novou mašinu, týden nato zemřela
Zdroj: archiv Amandy Andrade Maturana
+ Dalších 10 fotografií
tragédie
Teprve 22letá youtuberka Amanda Andrade Maturana je po smrti. Brazilská kráska milovala motorky a její vášeň se jí stala osudnou. Týden po zakoupení nového silného stroje se zúčastnila nelegálních závodů, které přijela rozehnat policie. Když se Amanda pokoušela strážníkům ujet, došlo k nehodě, při které zemřela.

Amanda Andrade Maturana byla na YouTube a sociálních sítích velmi oblíbená. Sledovalo ji více než 120 tisíc fanoušků a její videa měla i přes 2 miliony zhlédnutí. Od jiných slavných krásek se lišila tím, že nemluvila o rodině, módě, ani kosmetice. Hlavním tématem jejích příspěvků byly motorky.

O motorkách věděla Amanda v podstatě vše a rozhodně věděla, jak je ovládat, možná právě sebevědomí ji ale nakonec stálo život. V pátek se totiž rozhodla zúčastnit nelegálních závodů ve městě Lodrina, o těch ale věděla i policie.

Několik policistů přijelo nelegální závody rozehnat a exotická youtuberka se rozhodla, že jim ujede. Ve vysoké rychlosti ztratila nad strojem kontrolu a nehoda byla nevyhnutelná. Amanda byla na místě mrtvá.

Vyšetřování

Soudem nařízená pitva má nyní prokázat, zda Amanda neřídila opilá. Otázkou je i to, co nyní bude s její motorkou, luxusní Yamahu XJ6 si totiž pořídila týden před smrtí a na sociálních sítích se svým novým miláčkem pochlubila hned na několika fotografiích.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy