Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Krásná Alisa (†22) zemřela trýznivou smrtí pár minut po porodu: Sestra jí z těla vytáhla...

Porod skončil tragédií.
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Otřesné
Informace o otřesném případu, kdy mladá maminka zemřela chybou zdravotní sestry, obletěla svět. Teprve dvaadvacetiletá Alisa Tepikinová přišla o život pár minut poté, co porodila zdravou holčičku. Šokující na tom je, že zemřít vůbec nemusela...

V ruské porodnici se odehrála strašlivá tragédie. Mladá prvorodička Alisa zemřela několik minut poté, co porodila svoji dceru. A to vinou jedné ze zdravotních sester. Ta totiž s placentou vytáhla i ženiny pohlavní orgány! Informuje o tom deník The Sun.

Takový zákrok způsobil Alise obrovský šok a následně zástavu srdce. Mladá maminka se ze šoku už neprobrala. Lékaři se ještě snažili zachránit ženě život, provedli proto nouzovou operaci, ale to bohužel mladé mamince nepomohlo.

Jako příčina smrti byl do protokolu zapsán "silný šok způsobený velkou bolestí". Alisini rodiče však přišli na to, že jejich dceři byly po porodu doslova vytrženy pohlavní orgány. Šílené je také to, že otci narozené dcerky řekli, že je jeho manželka vážně nemocná, ale že s ní může zůstat na pokoji. To však byla lež. Alisin manžel i s dcerkou seděli u jejího lůžka, když už byla dávno po smrti. "Přes oči měla nataženou bílou pásku," vypověděl zdrcený manžel (22).

Alisini rodiče doufají, že dokáží prokázat porodnici vinu. "Moje dcera křičela bolestí, ale lékařka na to nebrala ohled. Je to jako ve středověku. Způsobilo jí to bolestivý šok, po kterém upadla do bezvědomí a už se neprobrala," doplnil Alisin otec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy