Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Krásná Alena Šeredová se dočkala! Italský miliardář ji po letech požádal o ruku

Supermodelka Alena Šeredová je zamilovaná.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
zásnuby

Bývalá Miss České republiky Alena Šeredová (44) září štěstím. Její partner a otec její nejmladší dcery Vivienne (2) Alessandro Nasi (48) se konečně vyslovil a poklekl před ní se žádostí o ruku. O radostné novině informovala česká kráska žijící v Itálii na svém Instagramu. 

Překvapení na dovolené

Modelka Alena Šeredová opět stane před oltářem. Její druhý životní partner Alessandro Nasi ozdobil ruku vnadné krásky prstenem s kamínkem a na romantickou otázku, zdali se stane jeho ženou, odpověděla trojnásobná maminka bez váhání ano.

Alena se roku 2014 rozvedla s fotbalistou Gianluigim Buffonem (44), otcem svých dvou synů Davida Lee Buffona a Louise Thomase Buffona. Jejím druhým životním partnerem se stal zámožný dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi, do kterého se Šeredová bláznivě zamilovala. Svou lásku zpečetili narozením jejich společné dcery Vivienne a nyní se krásná tmavovláska pochlubila na svém Instagramu žádostí o ruku.

Ve svých Instastories sdílela společnou fotografii se svým budoucím manželem a připsala: "Řekla jsem ano!" A to znamená, že by se do roka a do dne měla už podruhé ve svém životě stát vdanou paní. K romantickým zásnubám došlo na dovolené v Řecku na ostrově Mykonos, kde modelka s podnikatelem a dětmi tráví dovolenou.

Rada Terezy Maxové

Ještě před několika lety ale o svatbě nebyla vůbec řeč. „Když si vzpomenu na to, jak v Itálii všechno dlouho trvá. I to, jak se to táhne, když se to pak z nějakého důvodu musí zrušit. Italská byrokracie je v tomto směru velmi nepříjemná," svěřila se tehdy naše 1. vicemiss roku 1998 v pořadu TopStar.

"Takže pokud by to můj partner nepotřeboval k životu, určitě můžeme spolu být i bez toho. Terezka Maxová mi vždycky říká, ať se nebojím, že druhé manželství je vždy lepší. Tak já jí věřím a uvidíme. Já bych nemusela. Ale Alessandro to ještě nezažil, tak třeba k tomu někdy jednou dojde,“ dodala Šeredová.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy