Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Adéla Štroffeková se svlékla do spodního prádla: Takhle už ji možná brzy neuvidíme

Krásná Adéla nafotila velmi žhavé snímky jen ve spodním prádle.
Zdroj: se souhlasem Astratex
+ Další 4 fotografie
božské tělo

Focení spodního prádla miluje. Aby také ne, finalistka České Miss Essens Adéla Štroffeková na to má luxusní figuru. Není náhodou, že po ní teď sáhla i značka Astratex. Ovšem je možné, že toto byla jedna z posledních příležitostí, jak ji takto vidět. Důvod je prostý.

O modelkách se často říká, že jsou jen ramínky na šaty a inteligence moc nepobraly. Faktem je, že o některých to platí doslova, není to však ani zdaleka případ Adély Štroffekové. Ta má totiž vystudovanou střední  pedagogickou školu nastupuje na vysokou a chystá se v budoucnu učit děti. Také prckům, kteří dostanou tak sexy učitelku, závidíte? Nedivíme se. A co si budeme povídat, i tatínkové se určitě rádi podívají. Má to však i druhou stranu mince.

Prací učitelky všechno končí

„Je jasné, že až začnu učit, s focením prádla přestanu,“ má jasno Štroffeková. Což je samozřejmě velká škoda, ale Adélu chápeme. Asi by nebylo úplně vhodné, aby si její žáci nosili v aktovkách magazíny, kde toho paní učitelka na sobě moc nemá. „Ani jsem nad tím nepřemýšlela, je to pro mně jasná volba. Zkrátka by to nebylo vhodné,“ doplnila modelka. Přitom právě focení prádla je jednou z jejích největších vášní.

„To je sice pravda, ale nic to na mém rozhodnutí nezmění.“ Nezbývá tedy, než se pokochat fotkami, které udělala pro Astratex a doufat, že ještě nějaká další příležitost přijde...

Související články

Další články