Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná a nahá Jennifer Lawrence: Ve filmech cudná dívka, v reálu divoká samice

Zdroj: Twitter
+ Dalších 19 fotografií
galerie
Jennifer Lawrence (28) je krásná, talentovaná herečka, se kterou si dřív člověk na mejdanech užil spoustu zábavy. Těmto časům je nyní konec, zanedlouho z ní totiž bude vdaná paní. Ačkoliv i ve filmech byla většinou zahalená, v reálu se nebála na velmi odhalených fotkách ukázat tak, jak byla stvořena.

Krásná herečka Jennifer Lawrence, která se ve filmech povětšinou snažila zůstat zahalená, patří k těm celebritám, které si bedlivě střeží své soukromí. Tak tomu je obzvláště od té doby, co se do jejího telefonu naboural hacker a zveřejnil zcela nahé snímky, které tam měla nafocené pro tehdejšího přítele.

Na dalších uniklých fotkách, které se na internetu objevily o něco později, to Jennifer rozjížděla namol opilá v jednom z vídeňských strip-barů. U toho ji nafotili všímaví přihlížející a další skandál byl na světě. Není divu, že se teď, jako budoucí vdaná paní, o hodně víc hlídá. V galerii si ale můžete připomenout, jak to za svých nejlepších časů uměla rozparádit.

Související články

Další články