Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Krásky z Ulice se vysmály Valentýnu: Co mají proti svátku zamilovaných?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
SV. VALENTÝN
Valentýn v seriálu Ulice bude dost rozporuplný. Některé postavy zůstanou nečekaně samy, druhé se zase nebudou moct rozhodnout, zda dát přednost milence, nebo manželce. Jak to mají ale se slavením svatého Valentýna herci z oblíbeného seriálu? Možná budete hodně překvapeni.

Den svatého Valentýna rozděluje lidi v Česku na dvě poloviny. Jedni svátek zamilovaných slaví se vší parádou a druhý den na sociálních sítích se chlubí všelijakými dárky od své drahé polovičky, až to někdy vypadá, že se téměř předhánějí, kdo dostal více.

No pak je tady ta druhá polovina, která na nějakého Valentýna zvysoka kašle. K této polovině se překvapivě řadí i hvězdy nekonečného seriálu Ulice. „Já Valentýna neslavím. Slavím 1.máj, ale Valentýn jde mimo mě,“ řekla redakci eXtra.cz půvabná Patricie Solaříková.

Podobně je na tom i dvojnásobná maminka Míša Tomešová. „My Valentýna neslavíme, ale jelikož se nám první syn narodil těsně po něm, tak dodatečně asi on,“ vzkázala.

A ani třetí oblíbená herečka ze seriálu to nemá jinak. Anna Kadeřávková na otázku, jaký dostala nejhezčí a nejhorší dárek na Valentýna, odpověděla: „K tomuhle tématu vám asi nemám co přispět,“ řekla s pobavením.

A co vy? Slavíte svatého Valentýna, nebo vám přijde tento americký svátek jako zcela nesmyslný? Mnozí se shodují na tom, že lásku si dva můžou dokazovat po celý rok a není třeba mít k tomu vyhraněný jeden určitý den!

Související články

Další články