Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Krásky z Love Islandu: Kterou ze žhavých účastnic byste si vybrali vy?

Love Island 2021: Nejkrásnější dámy, vyberte si tu svou
Zdroj: Se souhlasem TV Markíza
+ Dalších 10 fotografií
Reality show

V novácké reality show Love Island o přízeň diváků bojují jen ty nejžhavější soutěžící z Česka a Slovenska. Kterou z krásných ostrovanek byste rádi domů? Podívejte se do naší pořádně rozpálené galerie. Je žhavější, než písek z pláže na Kanárských ostrovech!

Ledová královna Gabriela

Gabriela na první pohled působí jako ledová královna, pod tvrdými slupkami se ale skrývá milá a přátelská povaha. Gabriela se živí jako modelka a přeje si proto najít příjemného a klidného muže, který ji bude podporovat v tom, co dělá. Gábině také trvá dlouho, než se zamiluje, pro lásku je ale ochotná obětovat všechno.

Náročná Simona

Simona touží po luxusu, ostatně sama velmi ráda nakupuje. Od svého budoucího prince na bílém koni požaduje inteligenci a ochotu platit účty za večeři na rande. Přítel, se kterým chodila, než se na Love Island přihlásila, zemřel. Simona studuje teologii. Nejradši na sobě má prsa a rty.

Femme fatale Tereza

Tereza je choreografka a tanečnice. Hledá partnera se zálibou v cestování. Na první pohled působí sice možná křehce, ve skutečnosti je ale poměrně dominantní.

Feministka Aicha

Aicha nikdy zamilovaná nebyla, nikdy neměla ani vážný vztah. Prý nemá v lásce štěstí. Na muže má vysoké nároky, ocení vysokého a sportovního chlapa. Uvidíme, zda toho pravého najde právě na Ostrově lásky.

Ďáblice Mishala

Mishala je zpěvačka. Její poslední vztah trval tři roky. Je to ambiciózní žena s česko-slovensko-vietnamskými kořeny, která se ale bojí zklamání. Potřebuje čas, aby si muž získal její důvěru.

Zlatíčko Laura

Citlivá Laura byla se svým ex od šestnácti a láska to byla jako na kolotoči - neustále se rozcházeli. Teď je čas posunout se dál. Lauře se líbí hlavně vysocí a zarostlí muži s pořádnými svaly. Podaří se jí najít pravou lásku mezi ostrovany?

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy