Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásky se odhalily… Jak vypadala přehlídka ve spodním prádle Supermiss 2019?

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
soutěž
Dvanáctý ročník soutěže krásy Supermiss se v neděli uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton. A byla to parádní podívaná... Korunku Supermiss nakonec převzala od ředitele soutěže Tomáše Vavřince třiadvacetiletá studentka ČVUT Barbora Hačecká z Prahy, která okouzlila všechny...

Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 3, Barbora Hačecká z Prahy. Nová Supermiss disponuje mírami 87–60–94 při výšce 180 cm. „Děkuji pořadatelům a všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali mě. Bez nich bych nikdy korunku Supermiss nezískala. Doufám, že mi tento titul pomůže v naplnění mých dalších snů,“ ocenila půvabná kráska.

Kromě titulu Supermiss se také soutěžilo o titul v devatenáctém ročníku Miss Motorsport. Nakonec v ní zvítězila čtyřiadvacetiletá Natálie Dostálová z Chotěboře. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkami se staly čtyřiadvacetiletá Tereza Mikalová z Prahy (Miss Praha) a pětadvacetiletá Jana Kůtová z Děčína (Miss Tourism Czech Republic).

„Letošní ročníky si stejně jako předchozí pochvaluji. Porotci vybrali dívky, které skutečně zaujaly. Myslím, že se opět povedlo vybrat to nejlepší, co Česká republika nabízí,“ řekl eXtra.cz sympatický Tomáš Vavřinec.

A že skutečně to porota neměla při výběru dívek lehké, na to se podívejte do galerie. Najde v ní přehlídku dívek ve spodním prádle.

Související články

Další články